Балчун розповів про схему розкрадання пального на “Укрзалізниці”

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун заявив на своєму "Фейсбуці" про масштаби розкрадання у компанії.

2016-10-28_14-39-10

"Картинки з повсякденності компанії, що в кризі. Аналіз фактів дає уявлення про масштаби і способи зловживань та розкрадань. П'ять місяців – мільйон доларів. 7-8 тонн солярки щодня. "Наліво". Прямо з тепловоза - у каністри", - зазначає Балчун.

"Машиніст, помічник машиніста – "у ділі". Або безпосередньо у депо. Прямо у бензовоз. Тут ранг вже вищих начальників. Конкретні прайси. Начальник депо – 500 тисяч гривень щомісяця. Мовчання працівника ВОХР – 500 гривень за одну поїздку. Мільйон гривень – за відновлення на посаді начальника депо. Ще мільйон щомісяця – за невтручання. Хитрощі машиністів: виведення з ладу систем контролю, псування систем захисту теплового режиму дизеля, злив пального по ходу тепловоза. Організована, продумана, зухвала система.

Задіяні всі. Залізничники, місцеві правоохоронці і бандити, скупники палива. Погрози начальнику, що насмілився кинути виклик і почав ламати схеми. Все це просто оперативна інформація. Встановлені факти. Перевірені випадки. Спрацювали наші, так звані, "мобільні групи". Приклад тільки одного локомотивного депо. Можу назвати. "ТЧ-3 "Мелітополь". П'ять місяців жорсткої боротьби з крадіжками, кадрові рішення, контроль норм витрат палива – економія тільки по вказаному депо – майже 1300 тонн. Рахуємо разом: майже мільйон доларів! За п'ять місяців!", – повідомляє керівник "Укрзалізниці".

Балчун зазначає, що у майбутньому будуть використані всі можливості для економії пального і боротьби з грабунком. Досвід роботи "мобільних груп", за словами очільника правління ПАТ "Укрзалізниця", заслуговує на увагу. Варто посилити відповідальність, у тому числі матеріальну, машиністів локомотивів, а також створити департамент енергоменеджменту, вважає посадовець.

Коментарі