Балчун піде з посади, якщо йому чинитимуть опір усередині структури

Голова правління "Укрзалізниці" Войцех Балчун піде з посади у разі, якщо йому не створять умов для прийняття рішень в компанії.

Про це Балчун заявив у інтерв'ю виданню "Новое время".

"Я хочу в черговий раз підкреслити, що якщо мене хочуть оцінювати за результатами роботи, то я повинен мати можливість впливати на рішення. Рішення про призначення членів правління приймаються на рівні Кабінету міністрів, і я постійно борюся за те, щоб в його складу увійшло якомога більше фахівців, професіоналів, які будуть підтримувати процес реформування. Це питання ще не закрите. Але я помірний оптиміст і розраховую на те, що мені створять умови для прийняття рішень. В іншому випадку моя місія не матиме сенсу", - сказав голова "Укрзалізниці".

Він також поскаржився, що відчуває сильний опір реформам усередині очолюваної ним структури.

"Опір реформам відчувається, в тому числі, на середньому рівні керівництва - серед директорів департаментів, окремих підрозділів, регіональних залізниць, виробничих підприємств. Всі ці люди повинні підписатися під програмою реформ. Адже так не буває, щоб прийшов один чарівник і змінив трьохсоттисячну армію. Армія повинна піти за керівником. Протидія змінам зараз величезна", - резюмував Балчун.

Нагадаємо, раніше Генеральний директор "Укрзалізниці" Войцех Балчун пообіцяв службові розслідування і звільнення аж до кримінальних справ відносно чиновників, викритих у корупції.

Коментарі