Співробітники Служби безпеки України викрили чиновників райдержадміністрації, через бездіяльність яких Бахмутський район Донеччини втратив понад 4,7 мільйона гривень від оренди землі.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Правоохоронці встановили, що посадовці всупереч законодавству жодного разу не здійснювали переоцінку вартості земель, зданих в оренду приватним структурам у період 2002-2013 років. У рамках своїх повноважень Бахмутська районна рада у 2015 році замовила таку переоцінку. Вона виявила значну різницю між ринковими цінами та сумами, вказаними у договорах оренди. Рада прийняла відповідне рішення про внесення змін до існуючих угод з урахуванням актуальних цін на землю. Під час перевірки співробітники спецслужби задокументували, що посадовці райдержадміністрації проігнорували рішення депутатів та не збільшили суму оренди для комерсантів.

У результаті Бахмутський район та бюджети сільських рад, які знаходяться у районі проведення антитерористичної операції, втратили протягом останнього року понад 4,7 мільйона гривень. Стосовно чиновників райдержадміністрації відкрито кримінальне провадження за ст. 367 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Коментарі