«Авторське право? Ні, не чули»: чи понесе «Союздрук» відповідальність за фальсифікацію сюжету

У минулому випуску спільними зусиллями юристів, журналістів та правозахисників команда «Стоп Корупції» дійшла висновку, що агентство «Союздрук» і справді порушує закон. Та, як виявилось, не тільки економічне законодавство, але й авторське право: «народними умільцями» було вкрадено, відцензуровано та перемонтовано сюжет «СтопКору» з заміною висновків на геть протилежні.

Не може прийти до тями після перегляду свіжозмонтованого екшену юрист Владислав Соловйов. «За такі речі злодій має нести відповідальність, бо це порушення авторського права», - запевняє правозахисник.

Напередодні ефіру колектив «СтопКору» приїхав з акцією протесту і під стіни «Союздруку», аби почути їхню позицію щодо ситуації, яка склалась. Та до журналістів так ніхто і не вийшов.

Колектив «Стоп Корупції» звертається до керівництва агентства «Союздрук»: «Я художник, я так бачу» в цьому випадку не пройде. За кожен злочин передбачена відповідальність – як стосовно пограбування нашої інтелектуальної власності, так і стосовно пограбування міського бюджету.

Усі деталі резонансної справи – в ексклюзивному розслідуванні «СтопКору»:

Коментарі