Аварія у столичному аеропорту – причини оприлюднять у серпні

Масштабної авіатрагедії дивом удалось уникнути в червні цього року у Жулянах. За поганих метеоумов лайнер Анталія-Київ з 4 тонами пального в баках пілоти змогли зупинити аж за 123 метри. За версією представників аеропорту, причиною прикрого інциденту стало блокування адміністрації з боку детективів НАБУ і неможливість вчасно прийняти рішення про закриття аеропорту, аби не ризикувати життям пасажирів.

Озвучимо офіційну позицію НАБУ, яку підозрює інвестора у корупційних махінаціях. Ось як національне антикорупційне бюро прокоментувало ситуацію: «Обшуки здійснювалися виключно в адміністративних приміщеннях, в яких розташовані кабінети керівництва компанії, бухгалтерії, фінансового та юридичного управлінь. Обмеження щодо пересування стосувались виключно частини керівництва ТОВ «Мастер-Авіа» та одного з кінцевих власників цієї компанії, які, на думку детективів Бюро, можуть бути причетні до вчинення корупційного злочину».

Проте кінцеву точку у цій історії можуть поставити лише офіційні результати розслідування аварії. Як повідомили в авіакомпанії Браво, якій належить літак, висновки комісії очікуються на початку серпня. Комісія повинна встановити точну причину інциденту та, можливо, проллє світло на роль НАБУ в цій історії. «СтопКор» стежитиме за розвитком цієї ситуації.

Подробиці справи у відеоматеріалі:

Коментарі