Аваков придумав “реалістичний” план повернення Донбасу

 Арсен Аваков вважає, що стратегія повернення Україні Донбасу досить проста. Він також наголосив, що після того, як російські найманці покинуть окуповані території, країні знадобиться 10 років для реабілітації. 

Новину передає "Преса України".

Міністр МВС України Арсен Аваков виступив на 8-му Національному експертному форумі Інституту Горшеніна, де розповів про своє бачення повернення Донбасу, де наразі орудують терористи.

За словами міністра, для того, щоб звільнити Донбас необхідно ввести на міжнародно визнаний український кордон миротворців та військових України.

"З території України йдуть всі підрозділи іноземних держав – Російської Федерації. Забирають з собою всі ці напівбандитською організації, які вони змінюють, як рукавички. Туди вводяться органи юстиції, ніяких народних міліцій, ніяких додаткових прокуратур і свобод, все виключно в законодавчому полі України", – розповів Аваков.

Після цього, на думку українського міністра, якість життя жителів зони кризової ситуації покращуватиметься. Він також додав, що після реалізації цього плану Україні знадобиться 5, 7 або 10 років для реабілітації.

"Цей шлях зажадає колосальних фінансових ресурсів. Але що ще треба ясно усвідомлювати, нам потрібна буде міжнародна допомога", – підсумував він.

Як повідомлялось раніше, російське посольство у Києві викрили у продажі нерухомості, що знаходиться на Донбасі. Крім того, кримські окупанти продають завод шампанських вин. Виручити за нього збираються півмільярда гривень.

Коментарі