“Атракціон небаченої щедрості”: цукерки, видовища та цирк від “Опоблоку” – на Харківщині стартувала виборча кампанія

На Харківщині виборча кампанія почалася з масової благодійності від представників політичних партій, депутатів всіх рівнів – повідомляє видання громадської мережі ОПОРА. Кількість солодощів, які у січні роздали дітлахам добрі політики, викликає занепокоєння.

Годували дітей цукерками представники "Радикальної партії Олега Ляшка", "Наші" Мураєва, керівники місцевих осередків БПП "Солідарність", депутати "Опозиційного блоку". Активісти ВО "Батьківщина" додали до солодощів трохи видовищ – зокрема, героїв з відомого мультфільму "Шрек" та календарі з лідеркою – кандидатом у президенти Юлією Тимошенко. А дружина Євгена Мураєва обдарувала громаду спортивними костюмами, мабуть, щоб люди не потовстішали.

Проте наймасштабнішими та найщедрішими виявились поздоровлення від "Опоблоку". Голова "Опозиційного блоку" в Харківській області Дмитро Шенцев через свій благодійний фонд влаштував відвідини цирку для двох тисяч дітей. Як повідомляє видання, це могло коштувати політику від 160 до 600 тисяч гривень. Не відстав від нього й Віталій Хомутинник – 29 грудня за підтримки його іменного благодійного фонду близько двох тисяч дітей Немишлянського, Слобідського та Індустріального районів Харкова також побували в цирку.

Нагадаємо, в Україні розпочала роботу громадська ініціатива "Стоп політичній корупції", яка займається моніторингом виборчої кампанії. Ініціатива налічує 50 регіональних осередків ГО "Стоп Корупції" та об'єднує ряд громадських активістів. Отже, якщо вам стали відомі факти порушення виборчого законодавства, ви можете звернутись до місцевих представництв ГО "Стоп Корупції" або зателефонувати на гарячу лінію: (044) 578-00-04.

Коментарі