Артур та його команда: хто “кришує” піщаних браконьєрів на Київщині

Фірма «ЕкоЗемБуд», яка добуває земні надра у Зазим'ї, з'явилась  у травні цього року та зареєстрована на ім'я Артура Кадирова. Та коли знімальна група «СтопКору» запропонувала зустрітися для інтерв'ю, аби  пан Кадиров надав докази, що бізнес його цілком законний – той навідріз відмовився. Тож журналісти «Стоп Корупції» вирішили самі організувати зустріч.

Згідно з даними, які вказані у реєстраційних документах ТОВ  «ЕкоЗемБуд», проживає власник компанії у звичайній багатоповерхівці на Троєщині. Але місцеві пенсіонерки, які завжди все і про всіх знають, про пана Кадирова ніколи навіть не чули. 

Тоді знімальні група приїхала до офісу товариства «ЕкоЗемБуд». Але і тут пана Кадирова знайти не вдалося. Натомість один із його співробітників погодився говорити з журналістами тільки за зачиненими дверима. Щоправда, відповідаючи на прості запитання, – заплутався. Далі цитуємо діалог «за зачиненими дверима» (мова й стиль мовлення оригіналу збережені):

- А пісок куди вивозите? Ви його продаєте чи просто вивозите?

- Нет! Это наши проблемы! Мы  людям раздаем!

- А куди?

- Кому потрібно – тот и забирает! Мы его храним в отдельных этих…

- Где?

- Это наше дело!..  В контейнерах...

Та повернімося до дочки пана Кадирова. Жителі села Зазим'я запевняють: саме пані Каміла забезпечує «безперебійність» бізнесу. Окрім цього, подейкують про те, що вона живе у цивільному шлюбі зі своїм керівником Андрієм Котяшем, якого після резонансу від справи про нелегальний піщаний бізнес звільнено з посади керівника Броварської прокуратури.

Наразі прокуратура Київської області розслідує причетність Каміли Кадирової до піщаного бізнесу батька.

Детальніше про корупційні схеми та нелегальний вивезення піску – у матеріалі «СтопКору»: 

Коментарі