АРМА стала інструментом рейдерів? – юристи “Росток-Холдингу” звернулись до СБУ та ГПУ

Адвокати групи «Росток-Холдинг» звинуватили АРМА у розповсюдженні недостовірної інформації щодо подій навколо підприємства. "АРМА не здійснила оцінку активів компанії, не провела конкурсу, передбаченого законом про публічні закупівлі, з визначення управителя. Управителем активів була обрана юридична особа із очевидним реальним та зловмисним конфліктом інтересів, яка є не просто прямим конкурентом компанії у аграрному бізнесі, а більше того — її власник Сергій Тарасов прямо пов’язаний із ініціатором сфабрикованого кримінального провадження щодо акціонерів «Росток-Холдинг» Яковом Грібовим" - йдеться у повідомленні.

Керівництво групи «Росток-Холдинг» переконане, що таким чином представники АРМА та ТОВ «Ай Енд Ю Груп Юкрейн» намагаються прикрити свої злочинні дії. Адже стає очевидним той факт, що жодних законних підстав перебування представників вище зазначених організацій на території підприємств групи «Росток-Холдинг» не було.

Юристи холдингу також проаналізували призначення нових управителів, які були призначені Агенцією.

"Адвокати групи звернули увагу на цілу низку питань. Зокрема, 1 лютого 2019 року на сайті АРМА — Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів — опубліковано повідомлення про те, що між АРМА та ТОВ «Ай Енд Ю Груп Юкрейн» укладено договір на управління активами групи «Росток-Холдинг».

По-перше, відзначають адвокати, цікавий наступний факт: угода укладена 30 січня 2019 року. Питання: на яких підставах представники ТОВ «Ай Енд Ю Груп Юкрейн» та їх охорона у вигляді «тітушок» перебувають вже місяць на всіх підприємствах компанії?

Нагадаємо, в кінці грудня 2018 року представники АРМА і компанії ТОВ «Ай Енд Ю Груп Юкрейн» Сергія Тарасова завезли на підприємства групи «Росток-Холдинг» озброєних «тітушок». Останні застосовують фізичне насильство до працівників компанії, погрожують їм зброєю, нищать майно. Наразі повністю заблоковано роботу всіх підприємств холдингу.

По-друге, чому про факт укладання даного договору не повідомлені власники компанії, натомість інформацію просто опубліковано на веб-сайті АРМА?

По-третє, чому викладено лише першу і останню сторінки договору? З якою метою приховується повна версія тексту?

По-четверте, у новому повідомленні АРМА наголошується, що нового управителя було обрано тендерним комітетом АРМА за результатами конкурсу" - зазначено на офіційному сайті ТОВ "Росток-Холдинг".

Отже, керівництво підприємства звернулося до СБУ та ГПУ з проханням розібратися та внести ясність: на яких підставах ТОВ «АЙ ЕНД Ю ГРУП ЮКРЕЙН» та їх озброєні «тітушки» перебувають на підприємствах компанії?

Коментарі