“Антиолігархічна” акція у столиці: націоналісти прорвались через кордон поліції

Націоналісти, прихильники Саакашвілі та інші активісти, які виступають за імпічмент Порошенка, зібрались у Києві. Тут вони очікують на президента та вже відтіснили поліцейських.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 9 березня, біля пам'ятника Тараса Шевченка у Києві зібрались близько 150 активістів. Йдеться про українських націоналістів та прихильників лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі. До прибуття президента Петра Порошенка активісти проводять "антиолігархічну" акцію.

Зокрема, люди взяли з собою численні плакати з надписами "Імпічмент Порошенку" та іншими. Стало відомо, що націоналісти прорвались через групу поліцейських, які вишикувались біля пам'ятника з метою контролю безпеки. В результаті активісти розмістились одразу біля пам'ятника.

За попередніми даними, "прорвати" оточення поліції закликав мер Конотопа Артем Семеніхін. Очевидці відзначають, що в ході дійства правоохоронці не перешкоджали учасникам акції, щоб не провокувати заворушень. Так, протестувальники безперешкодно перестрибували через парапет загородження.

До слова, раніше представники "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі попереджали, що 9 березня пройде чергова акція проти президента Порошенка.

"У п'ятницю, 9 березня, ми збираємося разом, щоб заявити про свою позицію і прямо в очі сказати Петру Порошенку, що ми думаємо про його олігархічний режим. Президент буде присутній на урочистостях до Дня народження Тараса Шевченка і не зможе не відреагувати, якщо нас буде багато. Тому зустрічаємося в п'ятницю о 8:00 ранку в парку Шевченка", – відзначали активісти.

Тим часом у Мережі з’явилось відео з місця події.

Коментарі