Антимонопольний комітет запідозрив ОККО та WOG у змові

За операторів ОККО та WOG, які першими в Україні підняли ціни на бензин вище 30 грн/л, візьметься АМКУ. Так, буде проведена перевірка щодо ймовірної цінової змови.

Новину передає "Преса України".

В Антимонопольному комітеті України (АМКУ) повідомили про початок розслідування інформації про змову двох відомих операторів ОККО і WOG. Як зазначається, АЗС згаданих операторів односпрямовано встановлюють роздрібні ціни на бензин та дизпаливо.

Представники комітету наголосили, що впродовж року таких випадків було зафіксовано щонайменше 10.

"У зв'язку з цим, 21 грудня 2017 року Комітет розпочав розгляд справи за ознаками скоєння OKKO Рітейл та WOG Рітейл порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій", – зауважили в АМКУ.

Нагадаємо, на таких автозаправках, як OKKO та WOG ціна на преміальний бензин марки А-95+ давно пробила відмітку 30 грн/л. Станом на 22 грудня, середня ціна на А-95+ в Україні становить 29,37 грн/л. Бензин марки А-95 в середньому коштує 28,21 грн/л. А-92 встановився на рівні 27,47 грн/л.

Сьогодні ціна на літр А-95+ на АЗС WOG та OKKO становить 31,49 грн. Ціна на літр А-95 на АЗС WOG та OKKO рівна 30,49 грн. Таку ж ціну на бензин двох марок пропонує й SOCAR. За словами експертів, ціни на бензин в Україні лише ростимуть на тлі зміну курсу гривні до долара не на користь нацвалюті.

Коментарі