Антигерої ДФС: під відомством відкрили громадську приймальню через протиправні дії фіскалів

15.04.2019 09:33

Порушують закон та не виконують рішення суду. Під офісом великих платників податків ДФС розгорнули громадську приймальню, у рамках якої активісти ГО "Стоп корупції" повідомлять відвідувачів та працівників про протиправні дії двох фіскалів. Двоє працівників служби Чапічадзе та Замятін порушили закон під час обшуку в офісі київської страхової та не виконують рішення суду, який визнав неправомірність їхніх дій.

"Наша мета – привернути увагу до протиправних дій ДФСників, зокрема до невиконання ними рішення суду, яке прийняли в п'ятницю і яке зобов’язало ДФСників повернути всі документи та інші вилучені матеріали", – передають з місця подій активісти ГО "Стоп корупції".

Нагадаємо, що 12 квітня суддя Шевченківського районного суду Києва визнав бездіяльність слідчого Замятіна під час проведення несанкціонованого обшуку в офісі СК "Арсенал Страхування".

"Вилучення документів компанії, відповідно до вердикту, було незаконним. Майно необхідно повернути власникам. Ухвала оскарженню не підлягає", – передає із залу суду активіст ГО "Стоп корупції".

Додамо, у березні працівників столичної компанії обшукували протягом 34 годин та силоміць утримували вагітну в офісі фірми. Так проводили у Києві слідчі дії працівники ДФС. Справа сфальсифікована, а ухвала на обшук була підписана чомусь харківським суддею. Журналісти "СтопКору" дізнались, хто стоїть за цим свавіллям. Герої силової та психологічної розправи над бізнесом – керівник слідства Офісу великих платників податків ДФС Ігор Чіпічадзе, який до цього керував слідством ДФС у Харківській області. А також його "однодумець", слідчий, який проводив обшуки, Антон Замятін.

"Вочевидь, він є родичем Замятіна Вадима Анатолійовича, який займає високу посаду у ДФС, а саме є заступником начальника Головного оперативного управління. І саме це, як можна припустити, дає йому можливість поводитися так нахабно і залишатися безкарним", – зазначили автори розслідування.

Зазначимо, що "СтопКор" писав, що всі компетентні судові інстанції столиці прийняли правову позицію страхової компанії, рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби було визнано протиправними та скасовано відповідні податкові повідомлення.

У своїх публікаціях ми повідомляли, що після цього слідчий Офісу великих платників податків ДФС Антон Замятін звернувся до суду, але вже чомусь у Харкові, хоча не мав на це права, адже справа має зовсім іншу територіальну приналежність.

Зазначимо, що підставою для внесення відомостей в ЄРДР послужив акт податкової перевірки, який був скасований адміністративним судом разом з податковими повідомленнями й рішеннями. Тому юристи впевнені: на сьогодні немає жодних законних підстав розслідувати кримінальне провадження, тож рішення судді Бондаренка є цілком протиправним.

Коментарі