Американські авіакомпанії відновлять польоти до трьох міст України

Федеральне управління цивільної авіації США вирішило скасувати заборону на здійснення польотів у деякі міста України у зв'язку з війною. Стало відомо, чому США пішли на цей крок.

Новину передає "Преса України".

За даними іноземних ЗМІ, Федеральне управління цивільної авіації США дало добро американським авіакомпаніям на польоти у три міста України та над деякими районами Чорного моря. Як відомо, впродовж останніх чотирьох років для них діяла заборона.

Так, цивільні польоти відновили до Харкова, Дніпра та Запоріжжя. Тим не менше, заборона на польоти в анексований Крим залишатиметься й надалі. Американська сторона пояснила, що рішення було прийняте у зв'язку з поліпшенням ситуації з безпекою в деяких регіонах України. Також зазначається, що авіаперевезення можуть проводитися з "мінімальним додатковим ризиком".

Що стосується міста Харків, то у Федеральному управлінні цивільної авіації США додали, що між містом і територією, де тривають бойові дії, є буферна зона, якої достатньо для безпечних польотів.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак малайзійських авіаліній  MH17. Тоді загинуло 298 людей. Міжнародна комісія, яка займалась розслідуванням, довела, що повітряне судно збила Росія. Інцидент спонукав США заборонити своїм авіакомпаніям здійснювати польоти до трьох українських міст та у Крим, де орудують російські окупанти.

Коментарі