Активістів “СтопКору” побили невідомі особи на незаконній піщаній точці на Київщині

На активістів "Стоп корупції" напала група невідомих осіб на території нелегальної точки з видобутку піску у Ходосівці у Київській області.

Зловмисники розбили відеокамеру проекту та вкрали флешку із відеозаписом. Подробиці з місця подій повідомив правозахисник "Стоп корупції" Роман Литвин.

"Ми у рамках моніторингу роботи незаконних піщаних точок у Києві та області навідались на об'єкт у селі Ходосівка у Київській області. За нашою інформацією, попри два кримінальні провадження за фактом незаконної діяльності, браконьєри продовжують свою роботу. Раніше в'їзна брама була зачинена, сьогодні ворота були відкриті. Троє активістів залишились на в'їзді, решта семеро пройшли на територію.

За парканом ми побачили два земснаряди, якими спритники здійснюють намив піску. Згодом нам зателефонували наші колеги, що лишились на в'їзді, і повідомили, що на них напала група молодиків. Активісти попередили, що зловмисники рухаються у нашому напрямку.

Ми не встигли оговтатись, як на нас налетіли чоловіки міцної статури, вони завдали серію ударів, били без розбору. Одного з наших колег викинули в кювет, інший від ударів втратив свідомість", – розповів подробиці активіст "Стоп корупції" Роман Литвин.

На місце нападу приїхала поліція та слідчо-оперативна група.

Інші новини

Коментарі