Власники стоматологічної клініки "Ідеале" не мають відповідної дозвільної документації на сходи, перила та вивіску.

Про такі порушення в роботі бізнесменів повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Ми вимагали у власників клініки надати відповідні дозвільні документи на розміщення вивіски та прибудову сходинок. Натомість власники – родина Мухіних – викликали на місце патруль поліції. Правоохоронці поїхали, коли ми показали офіційний дозвіл на проведення мирної акції", – зазначив журналіст Сергій Медяник.

Представники проекту вже звернулися в департамент з питань реклами, департамент архітектури та з питань благоустрою з проханням провести перевірку та демонтувати незаконні споруди у будинку по вулиці Дмитрівській, 69, у якому розміщена стоматологічна клініка.
Додамо, що представники "Стоп корупції" уже не вперше навідуються до стоматологічної клініки, в якій знаходиться арештоване поліцією медичне обладнання бізнесмена-іноземця Саліма Караме, яке незаконно використовується подружжям Мухіних.

Активісти проекту вимагають у бізнесменів-захопників повернути незаконно привласнене майно, яке власним коштом придбав ліванець Салім Караме.
"Устаткування лікар планував передати для бійців АТО, однак після від'їзду на операцію за кордон, директорка клініки Наталя Мухіна разом із чоловіком, екс-міліціонером, привласнили техніку. Попри тривалу боротьбу Саліма Караме за повернення його майна, родина рейдерів продовжує використовувати дороговартісне обладнання для власного незаконного збагачення ", – нагадують обставини справи активісти проекту.

Зазначимо, раніше команда "Стоп корупції" організовувала мітинг під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою до міністра Авакова провести об'єктивне розслідування у справі ліванця Саліма Караме.

Коментарі