На території України невідомі залили монтажною піною десятки банкоматів російських фінансових установ. Також банкомати обклеїли наклейками націоналістичного змісту.

Новину повідомляє "Преса України".

У ніч на 12 березня невідомі заблокували роботу десятків банкоматів російських банків по всій країні. Про це йдеться в повідомленні на сайті НК "Азов".

"#RUSBANKOVER - такий красномовний тег зображено на наклейках, якими було заклеєно вітражі й двері банків, а також самі банкомати. Монтажною піною активісти залили ці банкомати "від" і "до", щоб припинити надання окупантами банківських послуг українцям", – йдеться в повідомленні.

В "Азові" відзначили, що підтримують таку ініціативу і нагадали, що "боротьба патріотів проти російського впливу в українській банківській сфері, яку ми почали в січні цього року, триває і буде супроводжуватися в тому числі подібними радикальними діями".

Нагадаємо, біля Апеляційного господарського суду Києва невідомі здійснили напад на групу проукраїнських активістів, які пікетували ВТБ-банк. Інцидент зняли на відео.

Коментарі