Активісти, які пройшли до складу громадської ради при НАБУ, намітили план дій

Представники громадських організацій "Стоп корупції", "СТОП нелегал", "Народна Україна" та "Право на допомогу", які пройшли до складу громадської ради при НАБУ, провели робочу зустріч та намітили план дій для дальшого контролю діяльності детективів.

"Ми визначили план дій, обрали стратегічні напрямки роботи, наостанок підписали меморандум", - зазначив правозахисник ГО "Стоп корупції" Денис Шинкаренко, який був присутній на зустрічі.

251159085

Нагадаємо, що одразу троє активістів "Стоп корупції" за результатами рейтингового інтернет-голосування пройшли до складу громадської ради при Національному антикорупційному бюро України. Відтепер координатор ГО "Стоп корупції" Роман Бочкала, Дмитро Золотих, який подавав свою кандидатуру від дружньої організації ГО "СТОП нелегал", та Ігор Бондарчук, який пройшов від ГО "Право на допомогу", контролюватимуть роботу детективів НАБУ.
"Ми отримали великий кредит довіри від громадян, які віддали за нас свої голоси, і не підведемо їх", - зазначив Роман Бочкала.

251159120

"Робота у громадській раді дасть нам змогу на серйозному рівні здійснювати антикорупційні розслідування, одразу доносити викривальні факти до відповідальних осіб", - зазначив Ігор Бондарчук.

"Я вірю, що спільними зусиллями ми зможемо ефективніше боротися з корупціонерами", - додав Дмитро Золотих.

251159424

Нагадаємо, що у конкурсі брали участь 29 учасників-представників від 23-х громадських організацій. За результатами голосування до складу громадської ради при НАБУ пройшли 15 претендентів.

251159402

Коментарі