Активісти взяли під контроль справу про рейдерство нардепа Юрчишина

Представники ГО "Стоп корупції" взяли участь у судовому засіданні у справі про рейдерське захоплення залізничних колій заводу у Старокостянтинові на Хмельниччині фірмою нардепа Юрчишина. Слухання відбулось у Рівненському апеляційному господарському суді.

2016-09-23_19-54-29

Подробиці із зали суду повідомив журналіст проекту Сергій Медяник.

"Ми прослідкували за судовим процесом у цій скандальній справі, щоб у служителів Феміди не було спокуси ухвалити незаконне рішення, а у сторони захисту рейдера Юрчишиа не було можливості приспати або підкупити пильність суддів. Юрист ТОВ "Візит", фірми, що належить політику та його брату, вніс клопотання про витребування справи про банкротство ТОВ "Захід-Схід". Власники цієї збанкрутілої фірми прибрали до рук власність заводу "Строймайстер". На мою думку, це робиться для затягування часу і для того, щоб сховати вкрадені рейки", – зазначив журналіст Сергій Медяник.
Наступне засідання у справі призначили на 11 жовтня. Представники "Стоп корупції" слідкуватимуть за чесністю та неупередженістю суддів.

2016-09-23_19-54-56

Нагадаємо, за результатами розслідування "СтопКору" ТОВ "АП НВП "Візит", якою спільно володіють народний депутат Петро Юрчишин та брат політика і депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, у Старокостянтинові на Хмельниччині викрала у підприємства ТОВ "Строймайстер" залізничні рейки. Рейдерство відбувалося під керівництвом начальника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка. Поліціянти без жодних пояснень затримали директора ТОВ "Строймайстер".

2016-09-23_19-55-33

Під час зйомок журналістського розслідування про викрадення залізничних рейок оборонного підприємства за знімальною групою "СтопКору" стежили невідомі.

2016-09-23_19-56-00

Пізніше, під час наступного етапу знімання, на журналіста та оператора проекту напав депутат Хмельницької обласної ради В'ячеслав Антонюк. У політика, а за сумісництвом співвласника компанії з оцінки нерухомості та банкрутства підприємств "Карат", хотіли дізнатись подробиці фіктивної біржової угоди, завдяки якій вдалось провернути незаконне привласнення майна заводу.

Коментарі