Команда "Стоп Корупції" організувала мітинг під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою провести об'єктивне розслідування у справі іноземця Саліма Караме.

Подробиці повідомляють активісти проекту.

"Ми прийшли під стіни міністерства, щоб прискорити розслідування скандальної справи, у якій замішаний колишній правоохоронець Володимир Мухін. У такий спосіб ми допомагаємо іноземцю Саліму Караме, який став жертвою рейдерства з боку міліціянта та його дружини. Житель Лівану свого часу відкрив в Україні бізнес, а саме стоматологічну клініку. Приміщення взяв у оренду в дружини екс-працівника МВС Володимира Мухіна.

У клініці стояло сучасне обладнання на понад 100 тисяч доларів. Коли Салім поїхав на операцію до Лівану, за його словами, прибутковий бізнес прибрав до рук чоловік орендодавиці – міліціянт Мухін. Слідство у справі триває майже рік, однак не просунулося ні на крок. Салім упевнений, що колишній працівник міліції використовує особисті зв'язки, щоб "зам'яти" справу. Тим часом його жінка заробляє гроші на чужому устаткуванні", – передає подробиці справи правозахисник "Стоп корупції" Костянтин Варшавський.

До мітингувальників вийшов заступник начальника слідчого управління Ковтун, який вислухав активістів, прийняв письмове звернення та пообіцяв особисто вивчити усі обставини справи.

Нагадаємо, що ліванець Салім Караме після захоплення бізнесу звернувся до правоохоронних органів, поліція відкрила кримінальну справу. Суд арештував частину обладнання, однак слідчий повернув обладнання рейдерам, буцімто, на зберігання, додають активісти.
Коли біганина зі скаргами по всіх інстанціях не принесла жодного зрушення, іноземець взявся вирішувати проблему на міжнародному рівні і звернувся до посольства Лівану в Україні.

Зауважимо, що Салім Караме надає безкоштовне медичне лікування для бійців АТО, а за часів Революції Гідності здавав кров для поранених бійців.

14316697_1440076499341844_3521593288582193338_n

Коментарі