Активісти вимагають кримінальну справу для водія, який збив дитину на пішохідному переході

Активісти "Стоп корупції" вимагають у слідчого відкрити кримінальне провадження з подальшою передачею обвинувального акту в суд і реального тюремного терміну для кермувальника, який здійснив наїзд на дитину на пішохідному переході у Києві. ДТП сталось неподалік від Окружної дороги.

Подробиці справи з Апеляційного суду Київської області повідомив журналіст "Стоп корупції" Олег Болотський.

"Водій іномарки Юрій Роговий здійснив наїзд на неповнолітню дитину прямо на пішохідному переході неподалік Окружної дороги. У Сергія Кириленка лікарі констатували ЗЧМТ та пошкодження 4 й 5 хребців. Хлопчик перебував у лікарні більш як 21 день, а цього достатньо для пред'явлення обвинувачення за ч.1 ст. 286 КК України.

У матері Сергія Наталії не було коштів на адвоката, а тому слідчий не побачив у діях правопорушника складу злочину, передбаченого ст. 286 КК України. А тепер найцікавіше. Києво-Святошинський суд визнав винним правопорушника і призначив йому покарання у вигляді позбавлення права керування на 6 місяців. Проте нахабству Рогового немає меж. Він готує апеляцію і просить скасувати незаконне рішення. На питання журналістів, у чому, на його думку, полягає незаконність рішення, він відповів, що це дуже суворе покарання...

Ми будемо вимагати від слідчого порушення кримінального провадження, з подальшою передачею обвинувального акту в суд і реального тюремного терміну для Рогового", – розповів журналіст "Стоп корупції" Олег Болотський.

Коментарі