Активісти “СтопКору” з Марганця під час зустрічі з представником НАБУ передали корупційне досьє на владу міста

Представники марганецького осередку "Стоп корупції" зустрілись із директором Харківського територіального управління НАБУ Юрієм Кравченком. У ході зустрічі активісти проекту передали корупційне досьє на посадовців марганецької міської ради та місцевих політиків.

"Була зустріч з директором Харківського територіального управління НАБУ Юрієм Кравченком стосовно незаконних дій посадових осіб м. Марганця,  активісти ГО "Стоп корупції" викрили процес розкрадання "Марганецьтепломережі".

Директор НАБУ був здивований зухвалими діями посадовців, також він наголосив на тому, що в ході розгляду кримінальної справи буде дуже багато питань до міського голови, а заразом і до прокуратури та поліції", – розповіли активісти "Стоп корупції" з марганецького осередку проекту.

Ідеться про те, що посадовці Марганецької міської ради під виглядом продажу 14 об’єктів продали усе майно цілісного майнового комплексу "Марганецьтепломережа". До бюджету замість 2 млн надійшло 1млн 300 тис. грн. Про це активістів місцевого осередку "Стоп корупції" повідомили інсайдери.

Окрім того, посадовців Марганецької міської ради затримували за хабарництво, а місцеві депутати фігурували у сміттєвому скандалі та побитті журналістів "СтопКору".

 

Інші новини

Коментарі