Активісти “СтопКору” з Марганця контролюватимуть діяльність поліції у місті

20 лютого 2018 року 2018 р. серед білого дня було скоєно жорстоке вбивство на околиці Марганця. Вбитою виявилась жінка, яка працювала в пункті прийому брухту в районі колишньої овочевої бази, повідомили активісти марганецького осередку "Стоп корупції". 

"І ось, в дуже короткий термін, протягом доби, за відсутності звільненого колишнього начальника Марганецького відділку поліції Ярового, даний злочин був розкритий під керівництвом новопризначеного в.о. начальника поліції м. Марганця Дніпропетровської області Паська Н.Н. завдяки злагодженим діям разом із начальником Нікопольського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, полковником поліції Кравцовим Є.В.

Сподіваємося, що нове керівництво поліції наведе порядок в нашому місті та більшість справ будуть доведені до кінця. Це і грабежі людей, і розповсюдження наркотиків та навіть побиття журналістів і пошкодження майна активістів, а ще – розкрадання майна високопосадовцями міської ради.

Але є інформація, що наразі "командою Ярового" саботуються всі розслідування. Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" буде слідкувати за розвитком подій та інформувати містян", – зауважують активісти. 

Коментарі