Голова Криничанської РДА Гапич покриває земельного корупціонера Михайла Жиленка

Активісти "Стоп корупції" навідалися в селище Кринички, що на Дніпропетровщині, щоб отримати інформацію про розкрадання землі.

"Землю розкрадає банда начальника Держгеокадастру Криничанського району Дніпропетровської області Михайла Жиленка та Сергія Соглобова. Коли ми приїхали в селище, голова районної адміністрації сховався від журналістів, а його заступник виявився тиловим щуром, який вже встиг отримати землю, скористався службовим становищем", – розповідають активісти.

З командою "Стоп корупції" до глави РДА поїхали АТОвці, які воювали в десантних військах, але не можуть отримати землю через корупцію і злочинні схеми Жиленка, повідомляє журналіст Сергій Медяник.

Нагадаємо, Михайло Жиленко був начальником Держгеокадастру Криничанського району Дніпропетровської області. Однак в минулому році начальника звільнили – як написано в документі, за згодою сторін.

Згідно з оперативною інформацією, Михайло брав хабарі за оформлення землевпорядної документації. Втім, в кінці того ж 2016 року Жиленко подав до окружного адміністративного суду щодо незаконного звільнення і виграв першу інстанцію.

Інші новини

Коментарі