Активісти “СтопКору” подали заяву в департамент екології КОДА щодо ймовірної екокатастрофи (ФОТО)

Громадянські правозахисники “Стоп Корупції” подали звернення в департамент екології Київської обласної державної адміністрації, щодо пунктів, які раніше обговорювали із керівником цього департаменту Вікторією Киреєвою.

У заяві були зазначені факти порушення екологічного законодавства в місцях захоронення відходів без спецдозволів та забруднення верхніх шарів ґрунту. Зокрема, мова йшла про захоронені на території міста Вишгород ртутні лампи й будівельне сміття, які лежать на землях, що належать місту.

За словами активістів, досі жодних заходів від міської влади не було вжито задля вирішення цього питання.

Нагадаємо, що 5 вересня цього року, команда правозахисників “Стоп Корупції” провела зустріч з головою департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.

В рамках зустрічі активісти розповіли про екологічні проблеми в місті Вишгороді та поблизу Гаврилівки, що на Київщині. Під час розмови виявилось, що в департаменті вперше почули про проблему Гаврилівки, у якій було виявлено велике незаконне сміттєзвалище.

Також, тоді постало питання небезпечного вмісту стихійних сміттєзвалищ Вишгорода, зокрема наявності там ламп денного освітлення із небезпечною ртуттю всередині, котрі постійно потрапляють до річки, що поблизу, а звідти - й до кранів ледь не половини жителів нашої країни.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, біля селища Гаврилівка на Київщині виявлено сміттєзвалище, масштаби якого шокують.

Коментарі