Активісти “Стоп корупції” зловили на гарячому копачів, які продовжили нелегальний видобуток піску у Ходосівці

Незаконний видобуток піску у Ходосівці відновили. І це попри те, що місяць тому техніку опломбували, а бізнес згорнули.

Тоді правоохоронці з'ясували, що робітники гнули спини нелегально.

Копачі розставили техніку на трьох озерах на східних межах села Ходосівки. Там було 4 земснаряди, бульдозери, навантажувачі. Щодня бізнесмени здійснювали видобуток піску з озер, його намив на берег, складування та продаж за готівку велико- та дрібногуртовими партіями. Такими темпами на рік у Ходосівці видобували до 150-200 тисяч тонн піску і заробляли до 14 мільйонів гривень.

Робітники зачекали, зірвали пломби з техніки і продовжили видобуток корисних копалин. На місце прибули активісти "Стоп корупції", громадські діячі, правоохоронці та представники державної екологічної служби. Копачі пручалися, один з них навідріз відмовився виходити з земснаряда, тож один з активістів кинувся у воду, щоб силоміць витягти робітника.
Усіх копачів правоохоронці забрали у райвідділок для встановлення особи.

А активістам "Стоп корупції" вдалося знайти на місці чоловіка, який назвався юристом фірми, що володіє самою земельною ділянкою, на якій правлять нелегальний бізнес.

Нині правозахисники ретельно відшукують інформацію про саму фірму, щоб дізнатися, звідки ноги ростуть і хто дозволяє собі глумитися із закону та з порушенням усіх норм і вимог нищити довкілля, щоб набити свої кишені брудними грошима.

DSC_0101 DSC_0100 DSC_0092 DSC_0091

 

Інші новини

Коментарі