Активісти “Стоп корупції” зафіксували випадки порушень на виборчих дільницях Київської області

1 - копияУ Бучі активісти проекту стали свідками підкупу виборців. Під 63 дільницею на вулиці Пушкінській молодики пропонували винагороду в обмін на голос.

"Давали по сто гривень за галочку навпроти прізвища потрібного кандидата від партії "Нові обличчя". На сусідній дільниці чоловік сфотографував бюлетень. Навіщо проводив знімання, з'ясовують правоохоронці", - зазначає активістка Катерина Цип'янчук. На іншій дільниці голосування перетворилося на штовханину. Зокрема, кандидат від партії "Нові обличчя" Едуард Доманський на дільниці у третій школі побив літню жінку і її сина. "Близько 11 години кандидат від "Нових облич" Едуард Доманський побив бабусю-виборця та її сина. Жінку вдарили в обличчя. Сказали, що нібито її син почав штовханину, але, думаю, це був облудний маневр, бо саме цього часу на дільниці намагалися проголосувати троє молодиків спортивної зовнішності з кримською пропискою", - відзначила місцева журналістка Олена Жежера.

Окрім того, кандидати від "Нових облич" маніпулюють свідомістю виборців. На себе почепили значки із цифрою 15. Саме такий порядковий номер політсили у бюлетені. У Вишневому міліція затримала чотирьох людей за спробу підкупу за кандидата на посаду голови міста. Міліція відмовилася називати прізвище кандидата, за якого здійснювався підкуп, при собі молодики мали вісім тисяч гривень і списки виборців, котрим вони вже видали гроші і котрим збиралися.

Щодо цього факту триває слідство.

У селі Великі Єрчики на Сквирщині комісія на дільниці № 320873 почала видавати бюлетені без паспорта. Цей момент зафіксували спостерігачі, після цього порушення зупинили.

Інші новини

Коментарі