Представники херсонського осередку "Стоп корупції" спільно з бійцями Української Добровольчої Армії, "Правим Сектором", ГФ "Ніхто Крім Нас" та "Українське Козацтво" зупинили незаконне вимивання піску в Каховському водосховищі.

Подробиці повідомив голова місцевого представництва проекту Олександр Керецман.

"Ми спільно з представниками громадських організацій-однодумців засікли плавзасіб, з якого на берег вивантажували пісок на вантажівки. За цією точкою ми спостерігаємо давно, неодноразово звертались із відповідними заявами та доказами злочину до правоохоронних органів, однак жодної реакції не дочекались.

Особисто я під час відпочинку з родиною на Дніпрі бачив, як баржу використовують у незаконному бізнесі. Ще у 2016 році я виклав усі факти порушень у заяві про злочин на ім'я заступника начальника управління захисту економіки Нацполіції України у Херсонській області. Наразі у процесі громадського моніторингу ми фактично спіймали браконьєрів, які винищують природні надра та збагачуються на цьому, на гарячому", – розповів голова херсонського осередку "Стоп корупції" Олександр Керецман.

Коментарі