Активісти «Стоп корупції» взялись за справу цілого клану корупціонерів у Клавдієвому

До активістів проекту звернулись мешканці селища Клавдієво Бородянського району. З 2012 року місцеві страждають від свавілля керівників комунального підприємства «Зелений бір».

«Чиновник використовує свою техніку для вирізки живих дерев під виглядом сухостою», - бідкаються селяни.

Люди твердять, що, якщо раніше зелень знищували підпокровом ночі, то нині не стидаються проводити вирубку серед білого дня.

«За роки боротьби відкрито десять кримінальних проваджень. Останній кричущий випадок стався днями – на ділянці родички одного з місцевих активістів вирізали понад 20 дерев без її згоди і будь-яких попереджень та пояснень. І це попри те, що власниця земельної ділянки заплатила за кожне дерево із власної кишені», - уточнює правозахисник проекту «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

«Дерева вивозять на пилораму і розпродують. Чільник КП «Зелений бір» діє «під прикриттям» голови села. Окрім того, входить до складу комісії, яка й видає дозвіл на вирубку дерев. Наживається чиновник не лише на пилорамі. Приміщення, яке КП отримало від сільради в оренду за символічну платню в одну гривню - вони здають іншим фірмам. Самі ж винаймають собі офіс», - обурюється місцевий активіст Андрій Зубович.

Окрім того, під час спілкування з місцевими жителями, правозахисники проекту з’ясували, що КП отримало від сільради 130 тисяч гривень на упорядкування волейбольного майданчика. Утім, кошти скінчились вже після доставки чотирьох вантажівок піску найнижчого ґатунку.

Правозахисники проекту взялись з’ясовувати всі обставини справи і налаштовані покласти край круговій корупційній поруці у Клавдієвому.

Коментарі