Активісти “Стоп корупції” вивели на чисту воду власника кінного господарства у Княжичах

Правозахисники проекту звернулися до керівника Державної архітектурної служби у Київській області з проханням з’ясувати, на яких підставах у Княжичах на вулиці Кінній, 1 звели два житлові будинки, приміщення для тримання та вирощування коней.

Наші спеціалісти довідалися, що територія, на якій розкинулась ферма, а це 8 гектарів землі, виділена під ведення фермерського господарства та аж ніяк не на будівництво житлових будівель.

Окрім того, власник території Олег Кіщук провадить підприємницьку діяльність і надає платні послуги: кінні прогулянки, заняття з верхової їзди. За даними наших фахівців, зі свого бізнесу підприємець не сплачує жодної копійчини до сільського бюджету, окрім того, всі будівлі на території ферми зведені без жодного дозволу від архітектурно-будівельної інспекції. Усе це беззаконня відбувається з мовчазної згоди голови сільради Ольги Касьян.

А прикриває бізнес колишній нардеп. Тому активісти проекту просять керівника департаменту архітектурно-будівельної інспекції області провести ретельну перевірку документації власника кінної ферми.

2 1

Інші новини

Коментарі