Активісти “Стоп корупції” поділились враженнями від рейду на Буковину

Активісти «Стоп корупції» поділились враженнями від виїзду з антикорупційним рейдом у Чернівецьку область. У регіоні процвітає контрабанда, незаконна вирубка лісу та корупція серед високопосадовців силових структур. Місцеві активісти проекту, які розслідують ці факти, стали жертвами нападів та нищення їхнього майна. Учасники рейду з’ясували, на якій стадії розслідування кримінальних справ за цими фактами та зустрілися з очільниками прокуратури, поліції та митниці.

Деталі у соцмережі виклав стопкорівець з Черкащини Юрій Заворотний.

«Напередодні осередки «Стоп корупції» з усієї України зібралися в Чернівцях з’ясувати хід слідства, а точніше причину злочинної бездіяльності правоохоронних органів та прокуратури, яка пов’язана з розслідуванням побиття активістів та підпалу авто. Як з’ясувалося в ході рейду,  правоохоронці за три тижні слідства не спромоглись зробити елементарних речей. На питання, з чим це пов’язано, вони мовчки кивають на прокуратуру. У прокуратурі офіційно заявили, що забезпечать всіляке сприяння у розслідуванні. Зареєстрували низку заяв, які взяли головні прокурорські чини під особистий контроль, запевнивши нас, що в рейдах в Чернівці більше не буде потреби. Та в цьому ми зможемо пересвідчитись з часом.

Чесно кажучи, після кожного з таких рейдів залишається двояке відчуття. Негативне – в тому, що тільки після тиску громади з усіх куточків України правоохоронці та прокуратура починають робити буденну роботу. Ту роботу, яку вони зобов’язані виконувати, даючи присягу народу України, та за яку отримують заробітну плату. Корупція, бюрократія та цілеспрямоване затягування процесу підштовхує до думки, що правоохоронна система «кришує» злочинців і разом з ними тисне на законослухняних людей, а особливо на тих, хто має та виражає чітку громадську позицію!

Позитивна сторона в командному дусі «СтопКору». В тому, що з кожною такою зустріччю зміцнюється команда однодумців, яка може, готова та обов’язково підставить плече у важку хвилину. В чому я й сам переконався в певний час. На завершення хочу побажати кожному стопкорівцю не втрачати запал, залишатись завжди такими людьми, як ми є, та особистих перемог у нашій нелегкій корупційній війні. Також окремо заслуговують подяки люди, які є засновниками даного антикорупційного руху, ті люди, які зуміли об’єднати навколо себе однодумців зі всієї України. Ви розпочали чудову справу, яку сьогодні ми всі маємо продовжити, та обов’язково перемогти!!! З нами Бог та Україна!», – зазначив Юрій Заворотний у своєму Фейсбуці.

Сьогодні осередки «Стоп корупції» із усієї України зібралися в Чернівцях вияснити хід слідства, а точніше причину...

Posted by Юрій Заворотний on 29. märts 2018. a.

Коментарі