Активісти "Стоп корупції" навідались за місцем офіційної прописки директорки ПрАТ "По виробництву інсулінів "Індар" Любові Вишневської через підозри у корупційних схемах у процесі виробництва ліків.

Представники проекту принесли під двері квартири Вишневської плакати із закликами припинити знущання з хворих та закупівлю сировини у фірми родички. Про це розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" пікетували будівлю ПрАТ "По виробництву інсулінів "Індар" через підозру у корупції голови правління підприємства Любові Вишневської. Деталі щодо ймовірних протиправних дій повідомив журналіст Сергій Медяник.

"Ми з'ясували, що "Індар" закуповує сировину, яку використовує у процесі виробництва медпрепаратів, у компанії, що зареєстрована на доньку очільниці підприємства Любові Вишневської. Окрім того, підозрілим є той факт, що у судовому процесі, де "Індар" заявляє про образу ділової репутації з боку "Стоп корупції", шість разів поспіль змінювався склад колегії суддів. Ми припускаємо, що це не випадково і на виключаємо, що керівництво "Індару" могло купити приязність суду", – розповів журналіст Сергій Медяник.

Нагадаємо, юристи ПрАТ "По виробництву інсулінів "Індар" звинувачують представників "Стоп корупції" в образі ділової репутації та вимагають спростувати низку фактів. Розгляд справи проходить у Господарському суді Києва.

"Захист "Індару", зокрема, хоче, щоб ми надали докази того, що компанія замість виготовлення препаратів проводить фасування закордонних товарів. Також вони вимагають надання документів, які підтверджують закупівлю приватним акціонерним товариством у Китаї очищеної субстанції для виробництва інсуліну. Окрім того, їм потрібні підтвердження тези про перемогу приватного товариства в тендері у грудні 2015 року на понад 11 500 000 грн на продаж іноземної продукції, фасованої "Індаром". Зажадали й докази, які підтверджують наслідки виникнення хвороб в інсулінозалежних через вживання продукції, виготовленої "Індаром", – називають позивні вимоги юристи "Стоп корупції".

Захист "Індару" звинувачує "Стоп корупції" в оприлюдненні цих фактів.

"У якості підстави позову позивач подає додаткові письмові пояснення, в яких посилається на те, що матеріали (випуски) телевізійної передачі "STOP корупції" розміщені в соціальній мережі "Facebook", яка, очевидно, належить Організації; про це прямо свідчить фонове зображення групи, яке містить скорочену назву "СтопКор", виконану в кольорах, подібних до тих, які використовуються в заставках телевізійної передачі "STOP корупції", а також адресу сайту Організації в Інтернеті; аналогічним чином було оформлено сторінку в соціальній мережі "ВКонтакте". Це абсурдні твердження, оскільки жодна з соціальних мереж нашій громадській організації не належить", – зауважує юрист проекту.

ГО "Стоп корупції" не займалась викладенням жодних неправдивих фактів про Позивача шляхом поширення її на телеканалі "5 канал" в мережі Інтернет чи будь-яким іншим шляхом. Не розповсюджувала "брехні", що завдала би  шкоди діловій репутації Позивача, як зазначалось в позовній заяві Приватного акціонерного товариства "По виробництву інсулінів "Індар". Отже, є неналежним Відповідачем по справі, додають юристи.

 

Коментарі