Активісти «Стоп корупції» «надихнули» прокуратуру Борисполя на роботу

Затяті борці за права громадян провели акцію протесту під стінами Бориспільської міжрайонної прокуратури (вул. Радянська, 21 ). Причина – численні звернення людей до відомства і повне ігнорування скарг з боку прокурорів. Щоб добитись відповіді на свої звернення, жителі сіл Щасливе та Чубинське, звернулись по допомогу до активістів «Стоп корупції». Крики «ганьба» змусили головного прокурора повернутись зі зборів в області, а його підлеглих «надихнули» на роботу.

116

«Масова акція за підтримки активістів «Стоп корупції» змусила бориспільського прокурора вийти до людей і особисто дати відповіді на купу звернень, які до того припадали пилом у стінах відомства. Зокрема, люди занепокоєні через будівництво житлового будинку у Чубинському. Вони хочуть перевірити, хто дав дозвіл на вирубку дерев і на яких підставах виділили земельну ділянку під забудову. Місцеві жителі твердять, що у селищі з цього приводу не проводили жодних громадських слухань і тим паче, не вносили зміни в Генплан селища», зазначає правозахисник проекту «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

117

Ще одна болюча точка в місті – автозаправна станція «БРСМ» на в’їзді у Бориспіль. Містяни, особливо ті, хто мешкають по сусідству з автозаправним комплексом, б’ють на сполох.

3-го липня жителі Борисполя за підтримки активістів проекту «Стоп корупції» вже провели акцію протесту на заправці. Тоді люди перекрили в’їзд на АЗС і вимагали її повного закриття.

Місцеві твердять, АЗС відкрили всупереч закону та з порушенням усіх норм безпеки. У зоні ризику чотири багатоповерхівки, торговий комплекс, супермаркет та магазин з феєрверками.

Завдяки наполяганню активістів проекту «Стоп корупції», прокурор пообіцяв, що відомство візьме це питання під особливий контроль.

Активісти «Стоп корупції» не випустять жодне звернення з поля зору і не дозволять спустити справи на гальмах.

 

Коментарі