Активісти “Стоп корупції” довідалися, чому у селі Леонівка затягують із виділенням землі

Правозахисники проекту на прохання місцевої жительки побували у селі Леонівка на Кагарличчині.

Ольга Мостова звернулася до представників "Стоп корупції" через затягування процесу виділення землі у селі. Син жінки з 2007 року стоїть у черзі за наділом, проте крига і досі не скресла. Хоча односельці протягом цього часу встигли і отримати, і приватизувати свої омріяні сотки.

У своєму зверненні жінка припускала, що ймовірно сільський голова хоче винагороди за пришвидшення процесу виділення землі. Проте правозахисники проекту з'ясували, що причина криється у відсутності плану території села. Сільський голова Іван Владіміров пояснив, що до цієї роботи на волонтерських засадах бралася приватна фірма, втім так і не довела почате до пуття. А у селі без плану не можуть виділяти землі. Проте сільський голова запевнив активістів проекту, що кошти на розроблення плану вже віднайшов і планує завершити роботу за місяць.

Саме тоді земельні ділянки дістануть кадастрові номери, далі розроблять технічну документацію і рішенням сесії наділи зможуть виділити охочим. До слова, син Ольги Мостової у цьому списку перший.

Активісти "Стоп корупції" стежитимуть за розвитком подій і за місяць повернуться до цієї справи.

2 3

Коментарі