Громада Піїв Миронівського району потерпала від роботи компанії, яка займалася переробкою біовідходів для видобутку протеїну.

ТОВ «Схід Біо Груп» спалювало органічні рештки, що призводило до підвищення концентрації отруйних речовин у повітрі. Люди, які живуть по сусідству з підприємством, фактично задихалися від уїдливого смороду.

Місцеві скаржилися на нудоту та різке погіршення самопочуття. Саме товариство розміщене навіть не за межами села, а на його території, до того ж лише за 240 метрів від школи. Громада Піїв неодноразово зверталася зі скаргами до правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Однак замість догани й перевірки на підприємстві з'явилося лише додаткове обладнання. "Активісти «Стоп корупції» після звернення людей втрутились у справу. Ми звернулись до відповідальних осіб у Київській обласній адміністрації, юристи проекту надіслали заяву до прокурора Київщини.

Робота на двох фронтах принесла перемогу. Після численних скарг наших активістів керівництво підприємства добровільно припинило роботу до 1 жовтня. У відведений час фірма має зібрати й оформити всі дозвільні документи.

Ми пильно стежитимемо за цією справою і не дозволимо товариству в обхід закону та з порушенням санітарно-епідеміологічних норм заробляти гроші на здоров'ї людей!" - зазначив правозахисник проекту Ігор Бондарчук.

1 2 - копия 2

 

Коментарі