Активісти «Стоп корупції» домоглися закриття небезпечного підприємства в селі Пії

Громада Піїв Миронівського району потерпала від роботи компанії, яка займалася переробкою біовідходів для видобутку протеїну.

ТОВ «Схід Біо Груп» спалювало органічні рештки, що призводило до підвищення концентрації отруйних речовин у повітрі. Люди, які живуть по сусідству з підприємством, фактично задихалися від уїдливого смороду.

Місцеві скаржилися на нудоту та різке погіршення самопочуття. Саме товариство розміщене навіть не за межами села, а на його території, до того ж лише за 240 метрів від школи. Громада Піїв неодноразово зверталася зі скаргами до правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Однак замість догани й перевірки на підприємстві з'явилося лише додаткове обладнання. "Активісти «Стоп корупції» після звернення людей втрутились у справу. Ми звернулись до відповідальних осіб у Київській обласній адміністрації, юристи проекту надіслали заяву до прокурора Київщини.

Робота на двох фронтах принесла перемогу. Після численних скарг наших активістів керівництво підприємства добровільно припинило роботу до 1 жовтня. У відведений час фірма має зібрати й оформити всі дозвільні документи.

Ми пильно стежитимемо за цією справою і не дозволимо товариству в обхід закону та з порушенням санітарно-епідеміологічних норм заробляти гроші на здоров'ї людей!" - зазначив правозахисник проекту Ігор Бондарчук.

1 2 - копия 2

 

Коментарі