Активісти “Стоп корупції” домоглись вибачень від чоловіка, який вдарив журналістку “СтопКору”

Активісти "Стоп корупції" виїхали до Княжичів. Там напередодні власник одного з будинків перешкоджав професійній діяльності знімальної групи "СтопКору".

Чоловік грубо штовхнув нашу колегу Лілію Ткачук, журналістці "дісталось" за її цікавість, вона під час зйомок сюжету про дерибан землі у селі, звернула увагу на шлагбаум, за свій інтерес - отримала стусана від місцевого нахаби.

Активісти "Стоп корупції" не пробачили цей ганебний вчинок нахабі та навідались до голови сільради Ольги Касьян, щоб розібратись, що за безлад відбувається у Княжичах. Утім на подив активістів у розпал робочого дня голови на місці не було. Принаймні у цьому запевняла секретар.

Однак це не заважало Ользі Касьян вільно прогулюватись по подвірю. Та коли активісти гукнули, керманичка втікла світ за очі. Під час розмови із секретарем до кабінету зайшов сам винуватець скандалу Дмитро Іванов із групою підтримки - місцевою самообороною. Іванова обрали в селі до складу громадського формування для підмоги місцевому дільничному інспектору.

У цьому формуванні Дмитро Іванов, який замахується на журналістів, має захищати правопорядок у Княжичах. Чоловік спочатку не визнавав своєї провини, стверджував, що його спровокували. Але після тривалої розмови, вибачився перед Лілею Ткачук.

Утім на цьому історія не закінчилась, а лише набрала обертів та нових цікавих подробиць. Ми дізнались цікаві факти з біографії Іванова.

20151007_152253 20151007_151815 20151007_160238

Інші новини

Коментарі