Активісти спільно з прокурором Київщини розберуть актуальні питання боротьби з корупцією в області

11 серпня об 15 годині 30 хвилин у прокуратурі Київської області відбудеться прес-конференція прокурора Київської області Дмитра Чібісова спільно з представниками Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем» та представниками Громадської організації «СТОП КОРУПЦІЇ».

Анонсують у прокуратурі Київської області.

Темою заходу є : «Актуальні питання боротьби з корупцією в області. Взаємодія органів прокуратури Київської області із представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» та представниками Громадської організації «СТОП КОРУПЦІЇ».

Захід відбудеться за адресою м. Київ, бульвар Лесі Українки, 27/2

Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється за телефоном (063) 37-55-303

Довідково:

1) ГО «Стоп корупції» створювалась командою однодумців протягом кінця 2014 – першої половини 2015 року як організація, що поєднує розслідувальну журналістику, юридичну підтримку і правовий захист громадян від корупційних дій державних посадовців у Київській області.

2) Всеукраїнський рух з протидії політичній корупції «Під контролем» діє з травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно проводять роботу із протидії корупції у регіонах України. Головне завдання Руху полягає в систематизації та виявленню ознак корупції в діяльності посадовців органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Наразі до Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем» входять близько 70 громадських організацій.

Коментарі