Активісти розкрили схему “віджиму” автівок за участі правоохоронців і добилися відкриття кримінального провадження

Після звернення активістів "Стоп корупції" у Генпрокуратурі відкрили кримінальне провадження та почали службову перевірка щодо участі співробітників поліції Печерського району столиці у схемі незаконного вилучення автівок.

Про це повідомляють журналісти "СтопКору".

Про злочинні схеми "віджиму" транспортних засобів у громадян представники проекту довідалися зі звернень громадських активістів.

Зокрема, у Дмитра Шимонюка, який став героєм розслідування "СтопКору", відібрали автівку "Мазда-6" 19.05.2016 р. у Житомирі. Машину чоловік придбав за довіреністю, уточнюють журналісти.

"Оперативники просто забрали машину як речовий доказ і поставили на штрафмайданчик у Житомирі. А звідти правоохоронці з Печерського району столиці забрали автівку і повернули першому власникові без будь-яких ухвал суду і належних підстав! До всього Дмитро мав на руках рішення суду про повернення йому авто", - розповідає постраждалий.

За кілька днів за схожою схемою прийшли відбирати автівку у покупця вже у Вінниці. Авто навіть ще не було в базі викрадень. Тепер уже діяли співробітники Оболонського районного відділу поліції, зазначають журналісти "СтопКору".

Команда "Стоп корупції" з фактами кримінальних правопорушень із боку правоохоронців потрапила на прийом до Генпрокуратури, Печерського відділу поліції та прокуратури столиці.

Активісти передали колективне звернення і заяву про злочин. Після того стало відомо, що столична прокуратура відкрила кримінальне провадження. Наразі служба внутрішньої безпеки проводить службове розслідування причетності правоохоронців до кримінальної схеми та оцінює законність їхніх дій.

13521909_1369950176354477_2603216498560000154_n

Коментарі