Активісти підловили на корупції правоохоронців із Тернопільщини

Співробітники одного з підрозділів поліції Тернопільської області накручують пробіг на службових авто та закупляють паливо на фіктивні кілометри.

Про це повідомив активіст та керівник Хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Так сталося, що в Тернополі немає осередку "Стоп корупції". Тому там працює Хмельницький осередок. Але такої зграї знахабнілих "ментів" (вибачте, але називати поліцією перевдягнених "мусорів"-старовірів я не буду) ми ще не бачили. Мова про керівництво одного з підрозділів у Тернопільській області. Про той підрозділ, де дописують неіснуючий пробіг службовим авто. Вдумайтеся - 2-3 тисячі км на кожну автівку!!! Та закупляють паливо на такі фіктивні пробіги без ПДВ. Підрозділ, де керівник виписує собі разові преміальні по 140000-150000 грн, а підлеглим по 70000-10000 грн. Та за такі гроші вас легше всіх пересаджати. Але що цікаво - керівник "поліції" області про це в курсі.

Дуже цікаво в курсі - допомагає прикрити сідниці крадіїв. Можливо - теж у долі? Також у курсі прокурор області. Але з ним окреме питання - він і без того відзначився бездіяльністю. Маємо на руках усі підтвердні документи. В інтересах слідства розголошувати та публікувати поки що не буду, але із задоволенням готовий поспілкуватися з цього приводу з ВБ (боронь Боже тернопільським - тільки з Міністерства), з НАБУ та рештою зацікавлених організацій", - зазначив Артур Сторожук у фейсбуці.

Активіст пообіцяв уже незабаром оприлюднити всі факти та викривальне розслідування від журналістів "СтопКору".

Коментарі