Активісти перевірили інформацію про корупцію у держекоінспекції Києва

Завідувачка одного з відділів Державної екоінспекції Києва вимагала 3 тисячі доларів неправомірної вигоди за непритягнення підприємців до сплати штрафу за порушення в роботі.

Про це активісти "Стоп корупції" дізнались із власних джерел.

"Ми вирішили перевірити отриману інформацію і навідались до Держекоінспеції Києва до Галини Перникози. Саме її прізвище фігурувало у повідомленні про злочин. Чиновниці на робочому місці не було. Однак, нас "привітно" зустріла її колега із сусіднього відділу, почала обзивати нас тітушками та викликала поліцію.

А до приїзду правоохоронців жінка заблокувала вхідні двері, щоб ми не могли вийти, при цьому працівники інспекції на могли потрапити на робочі місця. Тим часом на роботі з'явилась героїня нашого розслідування. Жінка ухилялась від прямих відповідей на наші запитання, не змогла пояснити, чому не зафіксувала у своїй декларації фірму, яка на неї зареєстрована та чому намагалась користуючись службовим становищем влаштувати на роботу сина", розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Активісти запропонували чиновниці пройти перевірку на поліграфі, щоб підтвердити або спростувати факти вимагання та отримання хабаря.

Коментарі