Активісти передали до поліції Голосієва неспростовні докази порушень з боку піщаних нелегалів з Видубичів у Києві

Активісти ГО "Демократичний контроль" передали до Голосіївського ВП ГУ НП копію відповіді з Державної служби геології та надр України про відсутність спеціальних дозволів на користування надрами з метою видобування піску на акваторії річки Дніпро у Голосіївському районі Києва.

Ці матеріали представники проекту просять долучити до матеріалів кримінального провадження, як додаткові докази вчинення кримінального правопорушення з боку ПАТ "Мостобуд" та ТОВ "Собі".

Додамо, що напередодні суддя Дарницького районного суду Києва відмовила в задоволенні клопотання про арешт техніки (двох земснарядів) ТОВ "Мостобуд, компанії, яка проводила нелегальний видобуток піску в акваторії Дніпра. Підприємці, за даними "СтопКору", незаконно намивали та складували пісок.

Команда ГО "Стоп корупції" спільно з представниками ГО "Стоп нелегал" та "Демократичний контроль" вимагає ліквідації точки та арешту техніки й видобутого піску.

Зазначимо, що на точці з незаконного видобутку піску у Голосіївському районі Києва за рік намили 2-3 млн куб м, що складає 200-300 млн грн необлікованого "чорного налу". За даними громадських активістів, за місцем видобутку стоять впливові особи від колишніх помічників нардепів до членів угрупування, яке причетне до видобутку бурштину.

Зазначимо, що під час попереднього візиту до Голосіївського ВП ГУ НП начальник відділення пообіцяв написати рапорт на звільнення, у разі якщо підтвердиться інформацію про кришування бізнесу піщаних нелегалів та зв'язок з браконьєрами правоохоронців району.

 

Інші новини

Коментарі