Активісти “СтопКору” пройшли тренінг по роботі з порталом Є-data та сервісом “Пошуково-аналітична система .007”

Команда "Стоп корупції" пройшла тренінг від засновників порталу Є-data, на якому оприлюднюють інформацію про використання публічних коштів. Тренінг відбувся у центральному офісу проекту.

"Портал Є-data та сервіс "Пошуково-аналітична система .007" – це фактично перша допомога для борців з корупцією та можливість чітко, швидко та ефективно вирахувати будь-які махінації та оборудки. Наприклад, система ".007" розроблена таким чином, що здатна аналізувати та навіть вибудовувати зв'язки між контрагентами.

Нам показали, як користуватись цими функціями, розкрили усі тонкощі та фішки", розповіли журналісти "СтопКору". Автори унікальних проектів теж поділились враженнями від спілкування із журналістами "СтопКору".

"Сьогодні Alexandr Shchelokov, керівник Є-data, зустрівся з журналістами ГО "Стоп корупції" та розповів про те, що таке відкриті дані, як працювати з Пошуково-аналітичною системою 007, ботом Bot007, нагадав, що до 15 вересня приймаються заявки на участь у всеукраїнському конкурсі Є-Розслідування, а також "завербував" нових Агентів .007 ", – ідеться на фейсбук-сторінці проекту.

Коментарі