Представники "Стоп корупції" навідали колишнього правоохоронця Олексія Мухіна. Активісти проекту приїхали на Оболонь за місцем проживання міліціонера.

Подробиці візиту повідомив журналіст Сергій Медяник.

"Ми навідались додому до Олексія Мухіна, щоб особисто розпитати у нього про рейдерське захоплення обладнання ліванця Саліма Караме. Іноземець був директором стоматологічної клініки Мухіної, але після поїздки на операцію за кордон залишився без посади та дорогої спеціалізованої техніки, яку купив за власні кошти. За словами Саліма, як з'ясувалось пізніше, власниця клініки з чоловіком екс-міліціянтом прибрали до рук його обладнання. Ми вирішили про всі обставини справи розпитати самого Мухіна та запитати, чи є в нього чеки на те медичне обладнання, яке він використовує. Утім, на наші численні дзвінки двері уже вкотре ніхто не відчиняв", – зазначив журналіст Сергій Медяник.

Активісти проекту залишили Мухіним промовисті послання на плакатах.

Зазначимо, раніше представники "Стоп корупції" навідались до стоматологічної клініки, в якій знаходиться арештоване поліцією медичне обладнання бізнесмена-іноземця Саліма Караме, яке незаконно використовується подружжям Мухіних.

Додамо, раніше команда «Стоп корупції» організувала мітинг під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою до міністра Авакова провести об'єктивне розслідування у справі ліванця Саліма Караме.

До мітингувальників вийшов заступник начальника слідчого управління Ковтун, який вислухав активістів, прийняв письмове звернення та пообіцяв особисто вивчити усі обставини справи.

1 2

Коментарі