Активісти Марганця закликали керівництво держави зважити на корупцію в місті

Представники громадських організацій Марганця закликали державне керівництво зважити на ситуацію з бюджетними коштами в місті. За словами активістів, гроші використовуються не за цільовим призначенням очільницею міста та наближеними до неї особами.

"Україна починається не тільки з Києва, обласних центрів, а й з невеличких міст таких як наше шахтарське місто – Марганець. І ми, марганчани, хочемо жити у розвиненій європейській державі. Ми проти корупції.

З листопада 2014 року у нашому місті впроваджуються різні програми, які мають на меті покращення життя громадян. Під ці програми виділяються не малі бюджетні кошти. Але з таким "впровадженням" цих програм, як вони проводяться в нашому місті, знищується інфраструктура, життя містян стає гіршим та неможливим, оскільки бюджетні кошти просто розкрадаються. Ми неодноразово звертались до міської голови Жадько О.А., депутатів міської та обласної ради, керівництва облдержадміністрації, облради, проводили мітинги-протести, залучали засоби масової інформації. Але все марно. Така "робота" місцевої та обласної влади підриває авторитет та довіру громадян до центральної влади в цілому", – повідомили активісти місцевого осередку "СтопКору".

Марганчани вимагають негайного створення та направлення до міста комісії для розслідування злочинів у сфері економіки, фінансово-господарської діяльності міської та обласної влади, ефективності використання бюджетних коштів, контролю за цільовим використанням коштів, дотримання законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо місцевого бюджету, провести оцінку управління бюджетними коштами, вірогідність звітності.

"Необхідно також провести перевірку на доброчесність осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування. У нас є документи та відеоматеріали які підтверджують протиправні дії обласного та міського керівництва на території нашого міста які ми, при необхідності, наддамо комісії", – додають активісти.

Громадські активісти закликали не спрямовувати звернення до облдержадміністрації та облради. У разі ігнорування та невиконання вимог мешканці Марганця обіцяють залишити за собою право на будь-які дії, щоб захистити місто від корупції.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ Петро ПорошенкоПРЕМ’ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ Volodymyr Groysman ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ УКРАЇНИ Юрій Л...

Posted by Евгений Лысак on 20. september 2017. a.

Інші новини

Коментарі