Житель Яготина, який через суд намагається виправити недбальство БТІ, подаватиме скаргу до Вищого спеціалізованого суду.

Про це повідомляють правозахисники "Стоп корупції" за результатами засідання в апеляційному суді.

"Апеляційний суд відмовив заявникові у задоволенні його вимог. Відтак чоловік подаватиме скаргу до Вищого спеціалізованого суду, а представники нашого проекту допоможуть йому юридично грамотно підготувати документ", - зазначає правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

13466107_1369610109721817_3171836131804312332_n

Нагадаємо, що до правозахисників проекту звернувся житель Яготина. Чоловік переїхав до міста після аварії на Чорнобильській АЕС. Його поселили у приватній садибі разом з іншим переселенцем. Відтоді чоловіки та їхні родини ділили будинок навпіл. Однак згодом, коли сусід вирішив подарувати свою половину членам родини, з'ясувалося, що у відповідних документах одна половина у БТІ зареєстрована як садиба, інша - як квартира.

Шукати правди чоловіки пішли до суду. У результаті судової тяганини знайшли й інші кричущі факти: наприклад, в одній із довідок сусідові домалювали ще якусь присадибну споруду, хоча в іншій технічній документації про неї немає й згадки, нагадують обставини справи правозахисники "Стоп корупції".

Коментарі