Активісти готують скаргу до Вищого спецсуду через справу чорнобильця

Житель Яготина, який через суд намагається виправити недбальство БТІ, подаватиме скаргу до Вищого спеціалізованого суду.

Про це повідомляють правозахисники "Стоп корупції" за результатами засідання в апеляційному суді.

"Апеляційний суд відмовив заявникові у задоволенні його вимог. Відтак чоловік подаватиме скаргу до Вищого спеціалізованого суду, а представники нашого проекту допоможуть йому юридично грамотно підготувати документ", - зазначає правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

13466107_1369610109721817_3171836131804312332_n

Нагадаємо, що до правозахисників проекту звернувся житель Яготина. Чоловік переїхав до міста після аварії на Чорнобильській АЕС. Його поселили у приватній садибі разом з іншим переселенцем. Відтоді чоловіки та їхні родини ділили будинок навпіл. Однак згодом, коли сусід вирішив подарувати свою половину членам родини, з'ясувалося, що у відповідних документах одна половина у БТІ зареєстрована як садиба, інша - як квартира.

Шукати правди чоловіки пішли до суду. У результаті судової тяганини знайшли й інші кричущі факти: наприклад, в одній із довідок сусідові домалювали ще якусь присадибну споруду, хоча в іншій технічній документації про неї немає й згадки, нагадують обставини справи правозахисники "Стоп корупції".

Коментарі