Активісти дізналися деталі рейдерського захоплення ТЦ на Дарниці у Києві

ТОВ "Рістон Агро" шляхом підробки документів та рішення суду отримало право власності на ТЦ "Дарницький" на Харківському шосе у Дарницькому районі Києва. Рейдери захопили будівлю та шантажують підприємців.

Про це активісти "Стоп корупції" дізнались у ході спілкування з власниками торгових точок.

"Захопники серед ночі потрапили у будівлю, захопили тороговий центр, почали шантажувати підприємців. Рейдери нав'язливо пропонували власникам точок перезаключати з їхньою фірмою договори оренди. Незгодним погрожували відібрати продукцію в обмін на неіснуючі борги. Окрім того, представники так звавного нового власника наполегливо рекомендували підприємцям перезаключити договір з ПАТ "Київенерго" на постачання електроенергії. І навіть демонстрували нібито нову угоду з компанією. Особливу увагу рейдери приділили продовольчій мережі, яка працює на першому поверсі ТЦ. Для супермаркету відключення від електропостачання може обернутись збитками і втратами. Нам вдалось побачитись із представниками ТОВ "Рістон Агро" та домовитись про зустріч із керівництвом фірми", розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, за даними "СтопКору", ТЦ "Дарницький" прибрала до рук офшорна компанія пов'язана із одіозним суддею Артуром Ємельяновим. Є підтвердження суду першої інстанції про те, що документи - "липові". Однак, ще не було розгляду в апеляції і рішення не вступило в законну силу. Рейдери, які перебувають всередині ТЦ, фактично змушують орендаторів, серед них і продовольча мережа "Сільпо", перепідписувати договори оренди.

Наразі представники проекту проводять моніторинг ситуації, збирають скарги. У планах активістів навідатись у ПАТ "Київенерго", щоб з'ясувати, як там перезаключили договори на поставку послуг з електропостачання із захопниками ТЦ.

Коментарі