Аксьонов розповів про малі зарплати кримчан

Сергій Аксьонов розповів про амбітний план покращити життя кримчан. Він попередив, що тривалість життя громадян півострова збільшиться, так само як і зарплати. Про доходи жителів Криму вже попіклувався Володимир Путін.

Новину повідомляють російські ЗМІ, передає "Преса України".

Сьогодні, 30 березня, так званий голова Криму Сергій Аксьонов розповів про покращення на анексованому півострові. Він відзначив, що за рівнем зарплати Крим займає 6 місце з 8 суб’єктів Південного федерального округу. Зокрема, про це йдеться у щорічному звіті, який Аксьонов представив депутатам кримського парламенту.

"За даним показником ми випереджаємо тільки Адигеї та Калмикії. При цьому зарплати багатьох кримчан до середнього рівня не дотягують. Президент підписав указ, згідно з яким мінімальний розмір оплати праці з 1 травня буде підвищено до величини прожиткового мінімуму і складе 11 тисяч 163 рублі (5130 грн – ред.)" – заявив Аксьонов.

За його словами, президент РФ Володимир Путін дав добро на підвищення зарплат для 4 млн громадян, включаючи кримчан. Крім того, Аксьонов попіклувався, щоб зарплату підняли тим категоріям громадян, у яких вона становить менше ніж 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Таких, як запевнив Аксьонов, щонайменше 7 тисяч громадян.

"Підвищити рівень доходів цих громадян планують за рахунок коштів федерального бюджету, для цього буде виділено понад 190 мільйонів рублів (понад 87 млн грн – ред.)" – заявив голова Криму.

Підсумовуючи, Аксьонов зауважив, що у найближчі роки кількість бідних у Криму знизиться вдвічі, збільшиться ВВП, а саме в півтора раза, та підвищиться тривалість життя.

Коментарі