Адвокат затриманого у Сумах чиновника-хабарника намагалася змити сліди фарби

Правозахисниця бризкала антисептичною рідиною на руки підзахисного, щоб стерти сліди порошку, який потрапив на його руки з купюр хабара.

Екіпаж патрульної служби спільно з працівниками СБУ та Харківської прокуратури перегородив рух автомобілів "Хонда" і "Дачія-Логан", в яких перебували підозрювані особи - начальник виконавчої служби Ковпаківського району в м Суми Кирило Мокшин і начальник Зарічного відділу виконавчої служби Головного територіального відділу юстиції в Сумській області Кубрак Костянтин, повідомляє Depo.Суми.

Працівники правоохоронних органів за допомогою люмінесцентних ламп виявили наявність на руках підозрюваних залишки порошку, що свідчить про те, що затримані особи торкалися мічених купюр.

Адвокат Мокшина Юлія Миколаївна Молибог, за підозрою прокурора, "намагалася побризкати на руки свого підзахисного рідиною, по запаху схожою на антисептик", за що і отримала усне зауваження.

Внаслідок обшуку в машині, в якій їхав начальник виконавчої служби юстиції, працівники правоохоронних органів знайшли 90 мічених купюр.
Перед початком обшуку сторона захисту, яку представляє Юлія Молибог, висловила недовіру понятим та наполягала на залученні інших понятих. Крім того, адвокат наполягла на видаленні журналіста від зони проведення слідчих дій на відстань 50 метрів.

Перед тим, як обстежити салон машини "Хонда", в якій на момент затримання перебував підозрюваний, Кирилу Мокшину запропонували добровільно видати грошові кошти, якщо такі є, які потрапили до нього від сторонніх осіб. Чиновник відмовився. Після чого, працівники слідчої групи, проникнувши в салон через задні двері з боку водія, через півтори хвилини, вилучили і надали для огляду всім учасникам слідчих дій 90 купюр, пише 0542.

Коментарі