Адвокат Саакашвілі має намір скористатись законом “про біженців”

Адвокат Михайла Саакашвілі Маркіян Галабала просить визнати політика особою, яка потребує додаткового захисту. 

Про це повідомляє "Канал 24".

Михайло Саакашвілі таки повернувся в Україну у неділю ввечері. Ця подія викликала неабиякий ажіотаж та протистояння між прихильниками та противниками екс-президента Грузії.

За влаштований "Укрзалізницею" безлад на вокзалі у Перемишлі відповідати буде Андрій Дещиця, який вже спростував інформацію, начебто через цей інцидент його викликають у польське МЗС.

А депутат Європарламенту Яцек Саріуш-Вольський має намір підняти питання Саакашвілі на засіданні Європейського парламенту. Він вважає, що українська влада не мала законних підстав забороняти Саакашвілі в'їзд в Україну і поводилася нецивілізовано.

Натомість адвокат екс-глави Одеського ОДА Маркіян Галабала звернувся До Міграційної служби України з проханням визнати Саакашвілі особою, яка потребує додаткового захисту. За його словами, подавати такий документ можна за законом про статус біженців.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон без перевірки. У Держприкордонслужбі заявили, що у пункті пропуску "Шегині" було масове незаконне порушення державного кордону. Однак прикордонникам не дозволили використовувати зброю при незаконному перетині кордону.

До слова, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вже дав свою пораду Міхеілу Саакашвілі та причетним до його перетину кордону.

Інші новини

Коментарі