Адвокат піщаного нелегала Чупринського у суді звинуватив журналістів “СтопКору” у провокаціях

Захисник піщаного браконьєра Ігоря Чупринського, якого судять за побиття журналіста «СтопКору» Павла Янцена, намагався звинуватити представників проекту у нібито провокаціях і натякав, що медійники часто стають жертвами нападів. Про це адвокат обвинуваченого заявив під час чергового розгляду справи у Києво-Святошинському районному суді Київської області.

Додамо, що на думку журналістів проекту, піщаний нелегал Ігор Чупринський, який напав на журналіста «СтопКору» Павла Янцена під час зйомок конфіскації спецтехніки на точці незаконного видобутку у Шпитьках на Київщині, за допомогою адвокатів та дружини з ГПУ затягує справу у суді.

Журналісти отримали незаперечні докази, що у процес втручається дружина нападника, яка працює у Генпрокуратурі. Щоразу під різними приводами (новими клопотаннями, відсутністю адвоката) слухання справи та винесення вироку відкладають.

Нагадаємо, відеооператор «СтопКору» Павло Янцен отримав травму голови та носа під час зйомок конфіскації спецтехніки на точці з нелегального видобутку піску в селі Шпитьки Києво-Святошинського району.

Додамо, що тоді за напад на «СтопКор» Чупринському оголосили підозру за ч.2 ст. 345-1 КК України «Погроза або насильство щодо журналіста».

Зловмиснику загрожує до п'яти років за ґратами.

Подробиці на відео.

Коментарі