Повідом про факти корупції!

Телефонуй на гарячу лінію: (044) 578 0004

Або тисни сюди

Про нас

Проект "Стоп корупції у Київській області" - це спільний проект Київської обласної державної адміністрації та громадських організацій.

У рамках проекту ми збираємо повідомлення від громадян про факти корупції, з якими вони зіткнулися. Нам потрібна реальна картина зловживань, аби напрацювати дієвий план боротьби з корупцією в області та закрити всі шпарини для хабарництва.

Повідомлення про свавілля чиновників приймаються на гарячу лінію за номером (044)5780004, на електронну скриньку [email protected], а також через форму зворотного зв’язку на сайті http://stopcor.org.

Наша мета – це відмова від старого керівництва, яке допускає існування корупційних схем у своїх установах. Ми реагуватимемо на кожне звернення.

При цьому усі рішення будуть відкритими та публічними.

По кожному факту потерпілі отримають кваліфіковану правову допомогу. Наші юристи підкажуть, як правильно оформити документи і куди необхідно звернутися, щоб корупціонер був покараний.

Місія та цінності

Громадська організація «Стоп корупції» є неприбутковою незалежною організацією, що провадить журналістські розслідування і правозахисну діяльність  з метою запобігання зловживанню владою, протидії корупції і сприяння демократичним перетворенням в Україні.

Ми активно залучаємо до наших розслідувань місцевих активістів та висвітлюємо у засобах масової інформації найактуальніші питання місцевого самоврядування і дотримання посадовцями антикорупційних стандартів державної служби. Наші зусилля сфокусовані на залученні громадян до вирішення місцевих проблем, аби зробити місцеву владу відповідальною і підзвітною.

Ми прагнемо, щоби у публічному секторі України панували ті самі цінності, що зібрали нашу команду: доброчесність і прозорість у ставленні до державних справ і громадянських обов’язків, справедливість і рівні права усіх громадян.

Ми вважаємо вільну і відповідальну журналістику невід’ємною складовою права громадян на отримання правдивої неупередженої інформації. Неухильне дотримання Закону, повага до гідності людини, якість і професійна глибина – засадничі принципи наших журналістських розслідувань. Ми щиро вдячні тим громадянам, що допомагають у наших розслідуваннях, ми дбаємо про них і намагаємось максимально їх захистити.

Наша стратегія

Ми покладаємось на дух підприємливості, ініціативу, креативність наших співробітників, що пропонують нові шляхи та способи як робити справу краще, даємо кожному шанс і обираємо найкраще – те, що ефективно працює у наш швидкоплинний час, коли старий досвід часто не допомагає передбачити майбутнє. Ми постійно навчаємось, і постійно оновлюємось. Незмінними лишаються лише підтримка наших працівників і наше прагнення до колективного пошуку нових можливостей відповідно до наших цінностей і суспільного добра.

З якими викликами часу маємо справу

Революція гідності в Україні у 2014 році стала відповіддю громадянського суспільства на олігархічну державу із застарілою феодальною системою управління, у якій вузький клан багатих шахраїв за допомогою закритості, фаворитизму і корупції намагались позбавити суспільство права на гідне життя і свободу. Але, не зважаючи на перемогу у 2014 році, дуже швидко виявилось, що «нова управлінська еліта» не поспішає виконувати вимоги народу, і очікувані зміни вимагають від суспільства чимало зусиль, спрямованих на оновлення засадничих політичних і управлінських державних інституцій. Фактично Україна зараз продовжує війну на два фронти. Перший фронт проти зовнішнього агресора у «Зоні АТО». А другий вирішальний фронт – це викорінення корупції у політичному середовищі та державному апараті, створення інституційного і культурного антикорупційного середовища, що унеможливить появу нових корупціонерів.

Яку стратегічну модель ми обираємо

Беручи до уваги потужну роль засобів масової інформації в отриманні суспільством правдивої інформації й формуванні антикорупційної культури громадян, стратегія наших дій є подвійною:

По-перше, ми проводимо журналістські антикорупційні розслідування стосовно корумпованих державних посадовців на усіх рівнях управління (найвищих, регіональних, муніципальних, місцевих).  Але нашим пріоритетом є місцева і середня ланка держпосадовців, оскільки саме вони найближчі до місцевого самоврядування і потреб пересічних громадян. Ґрунтуючись на оригінальних журналістських розслідуваннях, ми створюємо нашу медіа продукцію – спеціальні телевізійні програми, які виходять в ефір на центральних і регіональних каналах телебачення. А результати розслідувань ми спрямовуємо до державних антикорупційних органів для подальшого кримінального провадження і переслідування корупціонерів.

По-друге, ми намагаємось якнайширше залучити пересічних громадян і громадських активістів до нашої діяльності у якості викривачів, волонтерів і навіть співавторів медіа-продуктів, використовуючи такі соціальні інновації, як краудсорсинговий журналізм, соціальні медіа і мережі. Таким чином порядок денний наших розслідувань формується саме потребами та вимогами громадян, що щоденно стикаються зі зловживанням владою та корупційними практиками. У свою чергу після оприлюднення викритих фактів і корупційних дій ми показуємо, що корупція є переборною, корупціонери - звільнені та кримінально переслідувані, протиправна діяльність злочинних організацій і підприємств – зупинена, і українське громадянське суспільство перемагає корупцію.